2014 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

TIBETO VIENUOLYNO JAUNYSTĖS ELIKSYRAS

Šis jaunystės eliksyro receptas rastas Tibeto vienuolyne 1971 metais. Jis buvo parašytas VI amžiuje prieš Kristų ant molinės lentelės. Tekstas buvo perskaitytas ir išverstas į visas pasaulio kalbas. Šis eliksyras valo organizmą nuo riebalų ir netirpių kalcio apnašų, gerina medžiagų apykaitą ir mažina kūno svorį, degindamas viršsvorį, tirpdo kraujo krešulius, valo kraujagysles ir apsaugo nuo aterosklerozės, apsaugo ir gydo išemiją, hipertenzija, sinusitus ir plaučių ligas, nuima galvos skausmus, gydo reumatą, artritą ir osteoartritą, gydo gastritą, skrandžio opas ir hemorojus, mažina arba ištirpina visų rūšių vidaus ir išorės navikus, gerina regėjimą ir klausą, regeneruoja visą kūną.
Žmonės, turinys skrandžio problemų, turėtų būti atsargūs ir, jeigu sumanytų vartoti šį eliksyrą, privalo pasitarti su gydytoju. Vartojant eliksyrą pirmomis dienomis gali atsirasti skirtingos reakcijos, pavyzdžiui, odos išbėrimas, galvos svaigimas, galvos skausmas ar pilvo skausmas. Daugelis iš šių priežasčių yra dėl to, kad česnakas pradeda organizmo detoksikaciją. Jeigu tokie pojūčiai išlieka arba sunkėja, eliksyro vartojimą reikia nutraukti. Visais atvejais reikėtų pasitarti su savo gydytoju, terapeutu arba kitu kompetentingu sveikatos priežiūros specialistu.
JUMS REIKĖS

350 gramų česnakų;
200 mililitrų 75 laipsnių ar stipresnio alkoholio. 

RUOŠIMO EIGA

Nulupkite ir smulkiai sutrinkite česnakus. Trynimui nenaudokite metalinių daiktų, geriau tai atlikite su medine ar moline piestele trynimui. Trintus česnakus sudėkite į indą. Užpilkite alkoholiu, uždarykite indą ir 10 dienų laikykite vėsioje ir tamsioje vietoje. Po 10 dienų medžiagos gabalėlio pagalba perkoškite eliksyrą ir supilkite į indą, uždarykite ir tamsioje bei vėsioje vietoje laikykite dar 3 dienas. Taip paruoštą eliksyrą lašinkite į 50 mililitrų pieno ar vandens ir gerkite 20 minučių prieš valgį. Kiek lašų lašinti, pateikta šioje lentelėje:
DienosRyte Per pietus Vakare
1 1 lašas 2 lašai 3 lašai
2 4 lašai 5 lašai 6 lašai
3 7 lašai 8 lašai 9 lašai
4 10 lašų 11 lašų 12 lašų
5 13 lašų 14 lašų 15 lašų
6 15 lašų 14 lašų 13 lašų
7 12 lašų 11 lašų 10 lašų
8 9 lašai 8 lašai 7 lašai
9 6 lašai 5 lašai 4 lašai
10 3 lašai 2 lašai 1 lašas
Po šio kurso lašinkite 3 kartus per dieną po 25 lašus ir gerkite prieš valgant, kol eliksyras baigsis.
Informacijos šaltiniai: zdravamir.ru

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą